16. schůze, 73. hlasování, 29. dubna 2011, 13:49
Novela z. o Státním zeměd. intervenčním fondu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 70 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- A Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- M Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- N Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- N Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 2 | 5 | 7 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 2 | 6 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 4 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 1 | 8 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 70 | 16 | 38 | 49 | 27 |