16. schůze, 74. hlasování, 29. dubna 2011, 13:56
Vl.n.z. o chemických látkách (chemický zákon) - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 109 | Je třeba: 55
A Ano: 107 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- M Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- 0 Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- M Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 10 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 11 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 107 | 0 | 64 | 2 | 27 |