19. schůze, 31. hlasování, 8. června 2011, 09:11
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 93 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- M František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 3 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 2 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 5 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 93 | 32 | 41 | 23 | 11 |