19. schůze, 63. hlasování, 9. června 2011, 11:00
Písemná interpelace M. Váni na P. Nečase ve věci státního rozpočtu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 48 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- M Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Milada Emmerová
- N Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- M Radek John
- Z Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- M František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 6)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 5 | 11 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 8 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 4 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 8 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 48 | 58 | 50 | 19 | 25 |