19. schůze, 151. hlasování, 15. června 2011, 12:46
Novela z. o úpravě vlastnických vztahů k půdě
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 121 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 7)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- N Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 1 | 2 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 4 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 121 | 1 | 20 | 51 | 7 |