19. schůze, 177. hlasování, 17. června 2011, 10:20
Vl.n.z. o podporovaných zdrojích energie - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 30 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- M David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- Z Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- A František Bublan
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 7 | 3 | 7 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 3 | 1 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 9 | 5 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 8 | 3 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 6 | 1 | 12 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 70 | 17 | 69 | 14 |