19. schůze, 276. hlasování, 21. června 2011, 20:04
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 19 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milada Emmerová
- N Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- N František Laudát
- A Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 1 | 16 | 2 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 1 | 6 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 9 | 3 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 10 | 1 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 2 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 19 | 95 | 15 | 49 | 22 |