19. schůze, 288. hlasování, 21. června 2011, 20:21
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 81 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- M Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Antonín
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 3 | 4 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 3 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 3 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 25 | 23 | 50 | 21 |