22. schůze, 32. hlasování, 1. září 2011, 15:08
Vl.n.z. v souvislosti s přijetím zákona o Finanční správě ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 97 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- M Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 8 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 5 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 6 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 0 | 46 | 30 | 27 |