22. schůze, 143. hlasování, 9. září 2011, 10:12
Vl.n.z. o Generální inspekci bezpečnostních sborů
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 96).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 79 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- N David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- M Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- M Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- M Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- M Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- M František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- M Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
(žádost o opravu záznamu) - Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 5 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 3 | 1 | 6 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 3 | 5 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 3 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 3 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 79 | 30 | 28 | 30 | 33 |