23. schůze, 33. hlasování, 20. září 2011, 17:59
Vl.n.z.o mezinárodní pomoci při vymáhání fin.pohledávek - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 81 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 5 | 10 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 2 | 9 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 6 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 6 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 40 | 45 | 20 | 14 |