23. schůze, 34. hlasování, 20. září 2011, 18:25
Novela z. o zrušení Fondu národního majetku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 62 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- N Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 7)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 9 | 8 | 0 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 13 | 4 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 7 | 5 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 10 | 4 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 62 | 90 | 33 | 0 | 15 |