23. schůze, 47. hlasování, 20. září 2011, 20:53
Novela z. - Ústava České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 26 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- N Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milada Emmerová
- N Michal Janek
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 7M Omluven: 4)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- M Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 4 | 8 | 6 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 12 | 7 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 6 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 8 | 7 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 26 | 81 | 44 | 29 | 20 |