23. schůze, 118. hlasování, 22. září 2011, 18:41
Zpráva o vývoji malého a středního podnikání v roce 2010
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 78 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 6)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- M Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 12M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- M Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- M Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 5 | 0 | 11 | 1 | 7 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 6 | 0 | 6 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 12 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 10 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 78 | 2 | 68 | 8 | 44 |