23. schůze, 186. hlasování, 27. září 2011, 10:55
Novela z. o rozpočtových pravidlech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 124 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- N Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- M Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 3 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 5 | 5 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 19 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 124 | 24 | 14 | 10 | 28 |