23. schůze, 200. hlasování, 27. září 2011, 11:44
Novela z. o přestupcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 98 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 6M Omluven: 5)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 4 | 5 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 10 | 4 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 98 | 40 | 19 | 20 | 23 |