25. schůze, 46. hlasování, 26. října 2011, 16:19
Novela z. o občanských průkazech
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 47, stenoprotokol č. 61). Hlasování bylo opakováno (č. 48).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 70 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 7)
- N Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- 0 Petr Jalowiczor
- 0 Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 9)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 7 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 6 | 8 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 6 | 9 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 24 | 9 | 8 | 6 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 65 | 57 | 8 | 0 |