25. schůze, 61. hlasování, 27. října 2011, 09:51
Písemná interpelace I. Ohlídala na J. Dobeše
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 37 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 103 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- A Robin Böhnisch
- 0 Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- 0 Petr Jalowiczor
- 0 Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 14)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- 0 Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Milada Emmerová
- 0 Michal Janek
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- N Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 13 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 3 | 13 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 9 | 14 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 24 | 3 | 5 | 15 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 46 | 103 | 14 | 0 |