32. schůze, 117. hlasování, 13. prosince 2011, 14:58
Zpráva o finanční stabilitě 2010/2011
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 112 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- A Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Milada Emmerová
- A Michal Janek
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- M Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- Z František Bublan
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 2 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 14 | 16 | 48 | 10 |