32. schůze, 201. hlasování, 15. prosince 2011, 11:09
Sml. mezi ČR a Rep. Kosovo o zpětném přebírání osob
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 49 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- N Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- A Milada Emmerová
- M Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- N Radek John
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 6 | 8 | 4 | 2 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 5 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 9 | 9 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 8 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 4 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 49 | 64 | 47 | 7 | 33 |