32. schůze, 202. hlasování, 15. prosince 2011, 11:09
Sml. mezi ČR a Rep. Kosovo o zpětném přebírání osob
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 65 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- N Milada Emmerová
- M Michal Janek
- M Jan Látka
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 6 | 4 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 5 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 8 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 8 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 7 | 4 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 65 | 46 | 46 | 10 | 33 |