32. schůze, 213. hlasování, 15. prosince 2011, 12:31
Návrh na potvrzení předsedů výborů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 101 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- M Petr Bendl
- M Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- A Milada Emmerová
- M Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 15 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 11 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 4 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 6 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 101 | 9 | 51 | 5 | 34 |