32. schůze, 229. hlasování, 15. prosince 2011, 18:08
Zpráva o plnění státního rozpočtu ČR za 1. pololetí 2011
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 50 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 73 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Petr Bendl
- M Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N Milada Emmerová
- M Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Petr Jalowiczor
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 3 | 8 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 10 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 7 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 11 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 4 | 5 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 2 | 10 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 50 | 18 | 73 | 26 | 33 |