33. schůze, 182. hlasování, 9. února 2012, 13:06
Návrh na změny ve složení orgánů Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- M David Rath
- M Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- M Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 7 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 6 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 42 | 35 | 18 |