33. schůze, 221. hlasování, 10. února 2012, 12:03
Vl.n.z. o mediaci - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 60 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Petr Bendl
- N Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- M David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- N Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- M Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- N Radek John
- M Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 6)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- M Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 8 | 3 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 9 | 6 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 4 | 6 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 4 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 60 | 67 | 35 | 9 | 29 |