36. schůze, 76. hlasování, 15. března 2012, 12:47
Zpráva o činnosti SKKPO 2010-2011
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 96 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- 0 Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- 0 Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 1 | 12 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 24 | 13 | 2 | 7 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 9 | 65 | 30 | 0 |