38. schůze, 36. hlasování, 3. května 2012, 10:24
Písemná interpelace V. Filipa na J. Drábka ve věci transformace sociál
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 41 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- M Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- N Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- Z Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- M Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 4 | 7 | 8 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 1 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 6 | 6 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 6 | 3 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 7 | 6 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 41 | 56 | 40 | 37 | 26 |