38. schůze, 47. hlasování, 3. května 2012, 12:06
Doh. mezi ČR a Rep. San Marino o výměně inf. v daň. záležit.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- M Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- M Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- Z Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- M Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 11M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 5 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 3 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 29 | 25 | 26 |