40. schůze, 136. hlasování, 14. června 2012, 10:22
Třetí dodatkový protokol k Evropské úmluvě o vydávání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 91 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- M Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 0 | 7 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 6 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 4 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 0 | 30 | 59 | 20 |