40. schůze, 148. hlasování, 14. června 2012, 10:53
Návrh státního závěrečného účtu ČR za rok 2011
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 65 | N Ne: 69 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- N Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- M Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 6 | 8 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 11 | 7 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 6 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 69 | 42 | 4 | 20 |