40. schůze, 149. hlasování, 14. června 2012, 12:23
Návrh státního závěrečného účtu ČR za rok 2011
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 150, stenoprotokol č. 227). Hlasování bylo opakováno (č. 151).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 81 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- M Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
(námitka proti hlasování) - M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- M Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- M Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 6)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 3 | 2 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 4 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 62 | 20 | 19 | 18 |