40. schůze, 215. hlasování, 20. června 2012, 11:38
Novela z. o státní sociální podpoře
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 93 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- M Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Jan Babor
- A Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5)
- N Pavel Antonín
- N František Bublan
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Jan Husák
- M Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 7 | 2 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 5 | 0 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 2 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 93 | 60 | 18 | 9 | 20 |