40. schůze, 230. hlasování, 20. června 2012, 16:48
Novela z. - zákoník práce
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Petr Bendl
- M Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- A Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milada Emmerová
- A Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- 0 Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 14 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 10 | 8 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 28 | 46 | 21 |