41. schůze, 114. hlasování, 13. července 2012, 23:28
Vl.n.z. o majetkovém vyrovnání s církvemi a nábožen. společ.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 11 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 136 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18)
- 0 Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- Z František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 18M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 2 | 2 | 2 | 18 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 3 | 1 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 4 | 2 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 6 | 1 | 16 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 4 | 1 | 12 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 1 | 1 | 18 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 9 | 1 |
Celkem | 200 | 11 | 34 | 10 | 136 | 9 |