41. schůze, 115. hlasování, 13. července 2012, 23:28
Vl.n.z. o majetkovém vyrovnání s církvemi a nábožen. společ.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 88 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- 0 Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- N Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- M Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- Z František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Antonín
- A František Bublan
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 1 | 11 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 1 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 1 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 88 | 19 | 9 | 75 | 9 |