46. schůze, 54. hlasování, 18. září 2012, 22:40
Vl.n.z. o podmínkách obch. s povol. na emise skleník.plynů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 53 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- N Radek John
- Z Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- Z František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- N Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 4 | 8 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 4 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 9 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 8 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 53 | 37 | 64 | 38 | 8 |