46. schůze, 55. hlasování, 18. září 2012, 22:41
Vl.n.z. o podmínkách obch. s povol. na emise skleník.plynů - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 108 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- Z Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milada Emmerová
- A Michal Janek
- 0 Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- M Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- M Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 8 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 8 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 8 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 108 | 10 | 63 | 11 | 8 |