46. schůze, 102. hlasování, 21. září 2012, 09:22
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 71 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- Z Jiří Besser
- A Richard Dolejš
- N Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milada Emmerová
- Z Michal Janek
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- M Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 5M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 4 | 5 | 7 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 8 | 3 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 1 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 2 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 71 | 54 | 21 | 31 | 23 |