46. schůze, 113. hlasování, 21. září 2012, 12:19
Vl.n.z. o zrušení zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 78 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Bendl
- A Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 2)
- M Milada Emmerová
- A Michal Janek
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- M Václav Klučka
- M Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 7 | 6 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 5 | 4 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 4 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 5 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 3 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 78 | 64 | 32 | 5 | 21 |