47. schůze, 110. hlasování, 6. listopadu 2012, 17:07
Novela z. o pojišťovnictví
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 147).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 25 | N Ne: 126 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 15Z Zdržel se: 4)
- N Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10Z Zdržel se: 1)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 7)
- N Michal Janek
- N Václav Koubík
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jiří Besser
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Fuksa
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- Z Marek Šnajdr
- Z Petr Tluchoř
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 14 | 3 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 15 | 0 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 15 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Středočeský | 24 | 2 | 13 | 3 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 126 | 19 | 30 | 0 |