47. schůze, 162. hlasování, 8. listopadu 2012, 09:21
Pořad schůze
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 66 | Je třeba: 34
A Ano: 11 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 107 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- Z František Dědič
- M Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- 0 Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- Z Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- M Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Ludmila Bubeníková
- 0 Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- Z Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- Z Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- 0 Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- 0 Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- 0 Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 3 | 1 | 15 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 6 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 9 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 1 | 14 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 1 | 15 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 12 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 6 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 11 | 7 | 107 | 48 | 27 |