47. schůze, 216. hlasování, 9. listopadu 2012, 13:02
Návrh na změny ve složení orgánů Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 116 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- A František Dědič
- M Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 15 | 0 | 4 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 116 | 1 | 37 | 19 | 27 |