49. schůze, 128. hlasování, 11. prosince 2012, 16:23
Zpráva o vývoji malého a středního podnikání v roce 2011
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 89 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- M Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- M Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 2 | 6 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 2 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 2 | 6 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 10 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 6 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 89 | 18 | 47 | 30 | 16 |