49. schůze, 153. hlasování, 12. prosince 2012, 12:01
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 29 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- A Milan Urban
- 0 Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Michal Janek
- Z Václav Koubík
- M Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- N Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Zdeňka Horníková
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- N Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 3 | 7 | 4 | 8 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 3 | 1 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 2 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 13 | 3 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 1 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 0 | 11 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 29 | 59 | 16 | 80 | 16 |