49. schůze, 167. hlasování, 12. prosince 2012, 15:35
Novela z. - autorský zákon
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 168, stenoprotokol č. 138). Hlasování bylo opakováno (č. 169).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 61 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Michal Janek
- N Václav Koubík
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- 0 Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
(námitka proti hlasování) - A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- Z František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- M David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- M Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 4 | 2 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 3 | 4 | 11 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 5 | 4 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 2 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 61 | 27 | 25 | 72 | 15 |