51. schůze, 165. hlasování, 12. února 2013, 18:51
Novela z. o elektronických komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 49 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- N Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 3 | 6 | 7 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 2 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 6 | 4 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 4 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 3 | 4 | 7 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 49 | 43 | 39 | 46 | 23 |