51. schůze, 211. hlasování, 13. února 2013, 12:14
Novela z. - autorský zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 125 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- A Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- M Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- M Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- M Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 17 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 1 | 6 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 2 | 6 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 125 | 5 | 22 | 30 | 18 |