52. schůze, 48. hlasování, 20. března 2013, 10:33
Novela z. o kontrole obchodu s výrobky - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 121 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- M Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Igor Jakubčík
- Z Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- Z Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- Z Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15Z Zdržel se: 8)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 0 | 1 | 9 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 4 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 121 | 0 | 16 | 49 | 14 |