52. schůze, 62. hlasování, 20. března 2013, 16:00
Vl.n.z. o povinném značení lihu - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 105 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 2 | 4 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 1 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 6 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 3 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 105 | 13 | 28 | 41 | 13 |