52. schůze, 63. hlasování, 20. března 2013, 16:02
Vl.n.z. o povinném značení lihu - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 19 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- Z Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Igor Jakubčík
- Z Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- A Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- Z Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 1 | 8 | 4 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 2 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 5 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 11 | 5 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 7 | 4 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 19 | 80 | 29 | 59 | 13 |